У липні 2025 року колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зберігає найвищий рівень довіри серед українців. Так, йому довіряють 73% респондентів, не довіряють — 18%.
Про це йдеться в результатах опитування від Рейтинг.
За даними соціологів, найвищий рівень довіри до Залужного був 2024 року перед його відставкою в лютому й одразу після. Тоді рейтинг сягав 90%.
Цікаво як саме посол України у Великій Британії та колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прокоментував інформацію про потенційну участь у майбутніх виборах в Україні.
Про це пише «РБК-Україна».
«Моя відповідь щодо цього не змінилася. Поки триває війна, нам потрібно всім працювати на збереження країни, а не думати про вибори. Різні чутки я не коментую», — відповів він на запитання журналіста.
Нагадаємо, 19 березня в Politico вийшов матеріал, де зазначалось про таємні переговори соратників Трампа з опонентами Зеленського.
Вибори в Україні мали відбутися у березні 2024 року, проте їхнє проведення під час воєнного стану заборонено Конституцією. Однак на тлі міжнародних переговорів за участі США, України та Росії питання виборів знову виходить на перший план.
Результати нового опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) свідчать, що абсолютна більшість українців виступає проти проведення виборів в Україні до повного завершення війни.

Інфографіка: Рейтинг
Президент України Володимир Зеленський посідає другу позицію з рівнем довіри 67%. Йому не довіряють 29% українців.
Рейтинг Зеленського впав після відставки Залужного з 68% до 57%. Він зріс на початку 2025 року після погіршення відносин зі США і залишається стабільним із березня.

Інфографіка: Рейтинг
Глава ГУР Кирило Буданов на третьому місці (56%). Не довіряють — 22%.
Далі йде нинішній головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський — (41%). Натомість йому не довіряють 37% респондентів.
Прем’єр-міністру Денису Шмигалю довіряють 25% опитаних, не довіряють 53%.
Опитування проведено 4−5 липня 2025 року серед 1000 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення (похибка — не більше ніж 3,1% з довірчою ймовірністю 0,95).
Leave a Reply